Дейвид Клифърд се завърна в отбора на Кери, като им

...

GAA обобщение: Дейвид Клифърд се завръща, докато Кери побеждава Монаган

Дейвид Клифърд се завърна в тима на Кери, като им оказа помощ да победят с 3-15 до 1-12 над Монаган в Clones.

Клифърд влезе в 32-ата минута за Ронан Бъкли, с Кери напред с 1-9 до 1-5, когато той влезе на терена, преднина, която те взеха до паузата.

Той продължи оттова, откъдето потегли предишния сезон, защото той вкара втория гол на Кери в 59-ата минута, като Шон О'шеа означи третия им гол, защото той означи 1-7 от краен нападател, с цел да донесе на Кери първата им победа в лигата.

В Дери, Мики Харт се изправи против някогашния си тим, до момента в който Дери победи противника си от Ълстър Тайрън с 1-12 до 0-9.

Дери започва бързо, като точките на Шейн Макгуигън и Кормак Мърфи им дадоха 0-5 до преднина от 0-1 след 15 минути

Тайрон затвори изоставането, само че Дери продължи да бележи резултата, откакто те поведоха с 0-7 на 0-5 на почивката.

Дери усилиха преднината си до 0-12 до 0-7 в един миг през второто полувреме и се увериха в играта посредством гол на Конър Глас...