ДЕЙТЪН, Охайо (AP) — Коби Бреа влезе от пейката, за

...

Коби Бреа влезе от пейката, за да вкара 17, повеждайки номер 21 Дейтън в 80-66 победа над Дейвидсън

ДЕЙТЪН, Охайо (AP) — Коби Бреа влезе от пейката, с цел да вкара 17 точки, в това число 5-за -9 стрелби от диапазон за 3 точки, а Дейтън под номер 21 се върна след загуба на пътя с проваляне на Дейвидсън с 80-66 във вторник вечерта.

Еноч Чийкс поведе петима други играчи с двуцифрени индикатори с 15 точки за Дейтън, който означи 12 от 28 за тройки. Водещият изпълнител ДаРон Холмс II направи едва първо полувреме, само че приключи с 14 точки и 10 битки.

Загубата със 71-67 от Флайърс от Джордж Мейсън на 21 февруари ги смъкна с пет места в класацията Топ 25 на AP и един мач от първото място в Atlantic 10. Но добре отпочиналият Дейтън (22-5, 12-3 A-10) имаше цяла седмица отмора и това си пролича рано.

След като паднаха с 6-0 в първата минута, по-физическите Флайърс скочиха против Дейвидсън (15-13, 5-10), вдигайки 24-4 над 8:27 в средата на първото полувреме. Бреа означи 14 гола през полувремето, в това число 4-от-6 стрелби оттатък дъгата, а Флайърс водеха с 40-21 на почивката.