Деймън Северсън вкара гол в 2:47 минута на продължението, а

...

Ню Джърси Девилс преодоляха пасив от два гола и стигнаха до обрат над Ню Йорк Рейнджърс

Деймън Северсън вкара гол в 2:47 минута на продължението, а Ню Джърси преодоля пасив от два гола в третия интервал, с цел да победи Ню Йорк Рейнджърс с 4:3 в среща от постоянния сезон на Националната хокейна лига (НХЛ) на Съединени американски щати и Канада.

Джак Хюз вкара два пъти, с цел да удължи своята головата си серия до пет мача и направи асистенция за попадението при числено предимство на Джаспър Брат, а " дяволите " прекъснаха серия от загуби с 0-7-1 като хазаин.

Джими Веси, Жулиан Готие и Крис Крейдър означиха за Рейнджърс, а вратарят Игор Шестьоркин приключи с 40 спасявания.

Витек Ванечек отрази 31 удара за Ню Джърси.

Кирил Марченко осъществя първия хеттрик в кариерата си и вкара дузпа, с цел да помогне на Кълъмбъс да завоюва против Каролина с 4:3. Патрик Лейн и Кент Джонсън също означиха при дузпите, а Джонсън добави и две асистенции.

Макс Пачиорети означи два гола, а Брейди Шей вкара един за Каролина.

Бъфало победи Минесота с 6:5 след продължения. Расмус Далин означи два гола и записа три асистенции, Виктор Олофсон също означи два пъти, в това число победния гол 18.3 секунди преди края на продълженията.

Монреал надви над Сейнт Луис с 5:4, а Йоел Армия се отличи с две попадения.

В други срещи от тази нощ Торонто завоюва с 4:1 над Детройт, Сиатъл разгроми Отава с 8:4 и записа четвърти следващ триумф, а Лос Анджелис завоюва против Лас Вегас с 5:1 след три гола на Кевин Фиала.