Деян Лозев подписа с клуба до 2028-а година Спартак (Варна)

...
Деян Лозев подписа с клуба до 2028-а година Спартак (Варна)
Коментари Харесай

Капитанът на Спартак с нов договор

Деян Лозев подписа с клуба до 2028-а година
Спартак (Варна) и капитанът на клуба Деян Лозев подписаха нов контракт, който ще задържи футболиста в клуба до края на сезон 2027/2028, оповестиха от варненския клуб.

Лозев дойде през 2025-а година във варненския клуб и незабавно се утвърди като един от най-важните хора в състава, както на терена, по този начин и отвън него.

" Капитан, водач и един от главните футболисти в тима – Лозев продължава дружно със Спартак Варна. Вярваме, че с неговия опит, темперамент и отдаденост ни чакат още мощни моменти и мотиви за горделивост. Успех, Лозев! Само Спартак! ", се споделя още на страницата на отбора.

Актуалното съглашение на Лозев с клуба изтичаше през юни, само че в този момент той ще води Спартак (Варна) най-малко още две години в борбите на терена.

Спартак (Варна) открива през днешния ден втората фаза на група „ В “ – борещите са оцеляване отбори, като приема Берое (Стара Загора).
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР