Децата не са били свидетели на днешния случай в забавачница

...
Децата не са били свидетели на днешния случай в забавачница
Коментари Харесай

Детската градина, в която майка нападна служителка - с камери, охрана и пропускателен режим

Децата не са били очевидци на днешния случай в забавачница във Варна, при който майка атакува служителка и й аргументи порезна рана. Това разгласи шефът на общинска дирекция „ Образование и юношески действия “ Лилия Христова.

Инцидентът е станал към 11:00 часа в детска градина в квартал „ Владислав Варненчик “. Майка с нападателно държание нахлула, преодолявайки прелюдия пропускателен режим. Тя е нанесла лека прорезна рана на чиновник от детската градината.Агресията не е билa провокирана. Нападението е станало ненадейно, посочи Христова.

„ Детската градина, в която е станал случаят, има брилянтен пропускателен режим, снабдена е с камери и защита. От родителите обаче е доста мъчно човек да се пази и да допусна какво може да се случи “, разяснява Лилия Христова.

Разговаряно е с бащата на детето, защото родителите са разведени, и той ще се грижи за него, до момента в който майката е арестувана.

Пострадалата служителка е в положително общо положение, с повърхностна прорезна рана. Има нерешителност измежду останалите от личния състав на детската градина. На място са изпратени психолози, които да им окажат помощ, означи шефът на дирекция „ Образование и юношески действия “.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР