Деца от детско-юношеската школа проведоха тренировка с първия отбор на

...
Деца от детско-юношеската школа проведоха тренировка с първия отбор на
Коментари Харесай

Малчугани тренираха с ЦСКА

Деца от детско-юношеската школа организираха подготовка с първия тим на ЦСКА. Инициативата е поради триумфите на подрастващите. Те победиха на първото място в влиятелния шампионат " Fast Football " в Костинброд при започване на месеца. Отличното им показване бе възнаградено с незабравимо прекарване - през целия ден на клубната база в Панчарево.
Децата, водени от Калоян Радков, имаха неповторимата опция да употребяват съблекалнята на своите идоли, да упражняват под управлението на старши треньора Христо Янев и да обядват с футболистите в клубния ресторант. 
" Младите гении на ЦСКА U9 претърпяха трогателен и паметен ден в клубната база в Панчарево. Те стъпиха в съблекалнята на своите идоли, организираха подготовка под управлението на Янев и споделиха обяд с футболистите от първия тим. Един същински червен ден, изпълнен с страсти и ентусиазъм ", написаха от ЦСКА.
Източник: duma.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР