ДЕТРОЙТ (AP) — Джалън Дюрън имаше рекорд в кариерата си

...

Джалън Дюрън има рекорд в кариерата си с 23 борби, докато Пистънс победиха Раптърс със 113-104 за 3-та победа в 4

ДЕТРОЙТ (AP) — Джалън Дюрън имаше връх в кариерата си с 23 битки, дружно с 24 точки и пет асистенции като Детройт Пистънс завоюваха три от четири мача за първи път от близо две години, побеждавайки Торонто Раптърс със 113-104 в сряда.

Детройт, който изоставаше с 16 точки през втората четвърт, не беше спечелил три от четири от края на сезон 2021-22 — поредност от 145 мача.

Дюрен записа втория си мач този сезон с минимум 20 точки, 20 борда и пет асистенции. Никола Йокич и Домантас Сабонис са единствените други играчи с двама този сезон.

Кейд Кънингам добави 19 точки за Детройт, където шестима играчи означиха двуцифрени точки. Пистънс имат второто най-лошо достижение в лигата, с един мач пред Вашингтон.

Имануел Куикли вкара 25 точки за Торонто, който доближи връх за сезона, като загуби пет следващи загуби. Бившият Пистън Кели Олиник вкара 19.

Раптърс водеха с 57-52 на полувремето, само че означиха единствено 22 точки през третото. Това разреши на Детройт да...