ДЕТРОЙТ (AP) — Бам Адебайо имаше 22 точки и девет

...

Адебайо има 22 точки и девет борби, когато Хийт сложи край на поредицата от четири загуби с победа над Пистънс

ДЕТРОЙТ (AP) — Бам Адебайо имаше 22 точки и девет битки за 29 минути, а Маями Хийт приключи четири- серия от загуби с победа със 108-95 над Детройт Пистънс в петък вечер.

Адебайо вкара 10 за 14 от пода, преди да остане отвън четвъртата четвърт, до момента в който Маями съумя да завоюва. Кейлъб Мартин и Тери Розиър имаха по 18 точки.

Пистънс се опитваха да създадат първата си победна серия от три мача от сезон 2021-22, само че позволиха 18 загуби, които доведоха до 33 точки в Маями. Симоне Фонтекио вкара 24 точки, а Джален Дюрен добави 15 точки и 17 битки.

Отборите играят още веднъж в неделя в Детройт.

Маями водеше с 56-54 на полувремето, само че превъзхождаше Детройт с 8 -2 в първите две минути на третата четвърт. Четири от точките пристигнаха от оборотите на Детройт, давайки на Хийт 24 за мача.

Хийт се бореха зле от линията за 3 точки през първите две и повече четвъртини, като пропуснаха 17 от първите си 20 опита, само че удари три следващи, с цел да поведе с 83-65 с 2:14 до края на четвърти...