ДЕТРОЙТ (АП) — Антъни Едуардс имаше 27 точки и осем

...

Едуардс има 27 точки и осем асистенции, за да изведе Тимбъруулвс до победа със 124-117 над Пистънс

ДЕТРОЙТ (АП) — Антъни Едуардс имаше 27 точки и осем асистенции, с цел да изведе Минесота Тимбъруулвс до победа със 124-117 против Детройт Пистънс в сряда вечер.

Пистънс, които победиха Уизърдс в понеделник, са с 2-35, откакто завоюваха два от първите си три мача, в това число серия от 28 загуби, която съответства с върха на НБА.

Карл-Антъни Таунс вкара 27 точки за Минесота, която завоюва три следващи победи. Джейдън Макданиелс означи 23 точки, а Руди Гобер добави 19 точки и 16 асистенции.

Джейдън Айви вкара 32 точки за Пистънс, които започнаха домакинство от шест мача без Кейд Кънингам (коляно). Боян Богданович вкара 20 точки, а Джален Дурен добави 16 точки и 11 битки.

Минесота означи три от първите си четири тройки през второто полувреме, създавайки преднина от 81-69, а Пистънс се нуждаеха от девет точки от Айви, с цел да изостават с 98-90 в края на третата четвърт.

Timberwolves бързо реалокираха разликата до 17, само че тройка...