Дете се е удавило в басейна на един от най-луксозните

...
Дете се е удавило в басейна на един от най-луксозните
Коментари Харесай

Дете се удави в басейн в Слъчнев бряг

Дете се е удавило в басейна на един от най-луксозните хотели в Слънчев бряг. Инцидентът е от през вчерашния ден към обяд и се е разиграл пред погледите на десетки туристи в влиятелен комплекс-.

Загиналото дете е момиченце на 7 години и е било на отмора у нас с родителите си и по-малкото си братче, съобщи организация " Фокус ".

" Семейството е от Полша. Хотелът разполага с няколко басейна. Родителите по това време били край различен, а детето е отишло до прилежащ басейн, където в същия миг е имало аниматори, които забавлявали децата. Водният басейн е с гладко изменяща се дълбочина, която в най-дълбоката си част доближава 1,40 метра. Изведнъж детето стартира да потъва. А туристи първи видяха ужасяващата сцена. Започнаха да викат за помощ, настана огромна блъсканица. Именно летовници скочиха във водата и извадиха детето, само че за жалост към този момент беше прекомерно късно ", споделя пред уеб страницата Флагман свидетел на нещастието.

Следствието е иззело записите от охранителните камери в комплекса. Разследващите ще ревизират охранителните камери в комплекса, с цел да открият дали спасителят е бил на поста си.
Източник: mediapool.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР