Полицаят, спасил увисналото от балкон дете: Казвах му, че ще му купя шоколад, само да не се пуска
Дете на две години и седем месеца увисна от парапета на осмия етаж на жилищен блок. Момченцето беше избавено от служител на реда, който рискува живота си, откакто хора от прилежащ блок подават сигнала.
Прочетете още
Униформените разрушават вратата на входа и на жилището, съумяват да излязат на балкона и изтеглят момченцето през металния парапет.
Шокиращите фрагменти снима Ива Цветанова. На връщане от работа учителката вижда невръстно дете да виси от осмия етаж.
„ Вдигам глава и виждам дете, което виси горе, в действителност шокиращо. Стоеше и се хванало с едната ръчичка за металната пръчка “, споделя дамата.
Момченцето едвам се държи, едното му краче е във въздуха.
„ Издаваше звуци като стреснато дете. Не крещи, не вика “, изясни още Ива Цветанова.
Идват патрулки. Двама служители на реда разрушават вратата на входа и на жилището, в което двете деца са сами - с изключение на момченцето има и бебе на годинка в количка. Мартин се качва на седмия етаж и оттова се пробва да хване детето.
„ Не осъзнава височината, няма визия къде се намира и всеки миг може да се изпусне. Аз се държах за простора, а жителят ме държеше за крайници. Казвах на детето, че ще му купя шоколад, единствено да се държи за терасата “, описа пред БТВ Мартин Петров, младши служител на реда.
Момченцето е прегледано от медицински екип на място, няма пострадвания. Двете деца са изведени от обществените в приемно семейство.
Родителите на децата са млади и работят в заведения за бързо хранене в града. Според обществените имат проблем с опиатите. Досега не е подаван сигнал, че в фамилията има някакви проблеми.
Децата са гледани при извънредно неприятни условия. След случая и двете дечица са добре. Вече са изведени в приемни фамилии, към този момент по-отделно, само че от обществените споделиха, че концепцията е по-късно момченцето и момиченцето да бъдат дружно в едно приемно семейство.
Прочетете още
Униформените разрушават вратата на входа и на жилището, съумяват да излязат на балкона и изтеглят момченцето през металния парапет.
Шокиращите фрагменти снима Ива Цветанова. На връщане от работа учителката вижда невръстно дете да виси от осмия етаж.
„ Вдигам глава и виждам дете, което виси горе, в действителност шокиращо. Стоеше и се хванало с едната ръчичка за металната пръчка “, споделя дамата.
Момченцето едвам се държи, едното му краче е във въздуха.
„ Издаваше звуци като стреснато дете. Не крещи, не вика “, изясни още Ива Цветанова.
Идват патрулки. Двама служители на реда разрушават вратата на входа и на жилището, в което двете деца са сами - с изключение на момченцето има и бебе на годинка в количка. Мартин се качва на седмия етаж и оттова се пробва да хване детето.
„ Не осъзнава височината, няма визия къде се намира и всеки миг може да се изпусне. Аз се държах за простора, а жителят ме държеше за крайници. Казвах на детето, че ще му купя шоколад, единствено да се държи за терасата “, описа пред БТВ Мартин Петров, младши служител на реда.
Момченцето е прегледано от медицински екип на място, няма пострадвания. Двете деца са изведени от обществените в приемно семейство.
Родителите на децата са млади и работят в заведения за бързо хранене в града. Според обществените имат проблем с опиатите. Досега не е подаван сигнал, че в фамилията има някакви проблеми.
Децата са гледани при извънредно неприятни условия. След случая и двете дечица са добре. Вече са изведени в приемни фамилии, към този момент по-отделно, само че от обществените споделиха, че концепцията е по-късно момченцето и момиченцето да бъдат дружно в едно приемно семейство.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




