Деси Димитрова щяла да се качи на телевизионния екран съвсем

...
Деси Димитрова щяла да се качи на телевизионния екран съвсем
Коментари Харесай

Деси Фотосесията се качва на тв екрана, иска да задмине Николета!

Деси Димитрова щяла да се качи на телевизионния екран напълно скоро. Плановете били тя да има своя графа в едно от гледаните седмични излъчвания. Стартът й щял да бъде малко след този на новия ефирен сезон.
В рубриката ще забележим плеймейтката в нетипична за нея среда. С микрофон в ръка тя ще скандализира софиянци. Продуцентите на формата решили, че тя е извънредно атрактивна, а и единствената, която съумя да се отличи от последното издание на „ Мис Плеймейт “ и ще вдигне рейтинга много, написа secret.bg.

Ако Деси се оправи добре, то тя ще е новата Николета Лозанова, която беше пенсионирана от „ Папараци “.

Предполага се, че продуцент може да й стане устатият всемирски лъв Георги Гюзелов. Двамата в последно време са много близки и ги сплотява общата им обич към абсурда.
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР