Дерик Люис ще се бие срещу Благой Иванов - Багата

...
Дерик Люис ще се бие срещу Благой Иванов - Багата
Коментари Харесай

Дерик Люис: Ще удрям Благой Иванов в неговата дупка на гърдите

Дерик Люис ще се бие против Благой Иванов - Багата в борба от главната карта на UFC 244. Бойната вечер ще се организира този уикенд в Ню Йорк.

Черния звяр показа, че ще търси нокаут в първия рунд.

" Започнах да одобрявам нещата съществено и упражнявам по-сериозно. Преди не бях сериозен, тъй като имах вяра, че мога да нокаутирам всеки и няма смисъл да упражнявам интензивно.
 Солидна българска агитка ще поддържа Багата против Черния звяр в Ню Йорк
Солидна българска агитка ще поддържа Багата против Черния звяр в Ню Йорк

Някои от най-близките до боеца ни някогашни състезатели, другари и ММА запалянковци ще стискат палци онлайн в " Медисън Скуеър Гардън " за своя любим

Сега обаче съм по-сериозен и упражнявам по 3 пъти дневно, вместо по 30 минути дневно. Да, в този момент съм малко по-слаб.

Ще блъскам Благой Иванов в неговата дупка на гърдите. Готов съм да се удрям всички 3 рунда, само че ще диря нокаут в първия ", сподели Люис.
 Джо Роугън: Благой Иванов е рисков за всеки конкурент
Джо Роугън: Благой Иванов е рисков за всеки конкурент

" Невероятно е в каква форма се намира "
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР