Дербито на Варна между Спартак Варна и Черно море се

...
Дербито на Варна между Спартак Варна и Черно море се
Коментари Харесай

Дербито на Варна се завърна, но завърши без победител

Дербито на Варна сред Спартак Варна и Черно море се завърна след 13 години, само че мачът приключи без победител и приключи 0:0. Двубоят се игра на препълнения стадион " Спартак " във Варна и по шоуто имаше много шоу, само че на терена нямаше доста чисти голови положения.
Прочетете още
Последното дерби се игра на 23 май 2009г., когато Черно море победи като посетител с 1:0 след гол на пловдивчанина Георги Какалов. 

Вратарят на Черно море Георги Георгиев стана един от дребното играчи, който е играл в трите огромни градски противници на България - Левски - ЦСКА, Ботев - Локомотив и Спартак - Черно море. 

Варненското дерби беше ръководено от пловдивския арбитър Радослав Гидженов. 

В 56-та минута пред Спартак Варна се откри най-чистото състояние в двубоя Ивей Ромееш пусна прекрасен извеждащ пас към Беланюк, който излезе самичък против вратаря Георги Георгиев, само че играчът на домакините би право във вратаря и той избави. 

В 74-та минута и Черно море стигна до чисто състояние, откакто Алекс Фернандес стреля от отдалеченост, само че Дичевски мазета. 

С равенството Спартак събра 6-та си точка от началото на сезона, само че продължава да е на последното място, а Черно море е пети с 25 точки.

В идващия кръг Спартак гостува на Славия, а Черно море приема Локомотив София. 

Снимка: Спортал
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР