Дербито на 25-ия кръг на efbet Лига се играе, а

...

НА ЖИВО: Бомба на Каули разделя Лудогорец от Левски

Дербито на 25-ия кръг на efbet Лига се играе, а Левски и Лудогорец мерят сили при резултат 0:1 . Каули Оливейра откри резултата 26 секунди след старта на втората част. Любопитен факт е, че последният мач, който двата тима изиграха, беше точно посред им. В началото на месец март, преди да настъпи световната пандемия от ковид Левски в профил разградчани за Купата на България след дузпи на 1/4-финал.

ЛЕВСКИ - ЛУДОГОРЕЦ 0:1

0:1 Каули Оливейра (46)

Първият удар в срещата пристигна след пет минути игра. Той беше на Стайн Спиерингс, само че нидерландецът прати кълбото доста, доста надалеч от очертанията на вратата, защитавана от Стоянов. Минута по-късно пък Робърта комбинира вляво с Паулиньо, който подаде паралелно за Станислав Иванов. Младият атакуващ състезател на "сините " стреля, само че ослепително заставане на Антон Недялков попречи на Иванов да насочи прецизен удар от седем-осем метра.