Дербито между ЦСКА 1948 и Левски стана повод за сериозни

...
Дербито между ЦСКА 1948 и Левски стана повод за сериозни
Коментари Харесай

ЦСКА 1948 шокира Левски с цените на билетите за „сините“ привърженици

Дербито сред ЦСКА 1948 и Левски стана мотив за съществени дразги сред двата клуба. Първо от „ синия “ лагер молиха срещата да се играе на националния стадион, а в този момент от отбора в „ алено “ оповестиха шокиращи цени на билетите за гостуващите почитатели на стадиона в Бистрица.

Привържениците на отбора от Подуене ще би трябвало да платят сред 20 и 40 лева, в случай че желаят да гледат мача онлайн тази събота от 15:00 часа. Заделени са 500 пропуща за задачата.

От 1948 оповестиха още, че мачът ще се включи в благотворителната самодейност за поддръжка на младото момче. 1 лева от всеки продаден билет ще бъде дарен на фамилията му за лекуване.

Предстои да забележим какъв брой хора ще посетят „ Малкото Вечно дерби “, в случай че ни позволите квалификацията за мача.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР