Депутатите започнаха нова процедура за избор на председател на 48-ото

...
Депутатите започнаха нова процедура за избор на председател на 48-ото
Коментари Харесай

НА ЖИВО: Депутатите започнаха нова процедура за избор на председател

Депутатите започнаха нова процедура за избор на ръководител на 48-ото Народно заседание. След несполучливата процедура сутринта, при която на балотаж стигнаха Йордан Цонев от Движение за права и свободи и Росен Желязков от ГЕРБ-СДС, бе дадена отмора. Това е четвърта поредна процедура в границите на два дни. 

По време на почивката от ГЕРБ-СДС обявиха, че ще отдръпват своя претендент Росен Желязков. Вчера вечерта това направиха и от " Продължаваме промяната " с отдръпването на номинацията на Никола Минчев.   

Десислава Атанасова от ГЕРБ-СДС се извини на българските жители, че повече от 30 часа водят еднакъв спор. 

" Щом в този момент не можем да реализираме единодушие, представете си за държавно управление ", съобщи от своя страна от парламентарната естрада съпредседателят на Политическа партия " Продължаваме промяната " Асен Василев. 

" Затова моят зов към всички да помислим кой е индивидът, без значение от партийната му принадлежност, който да направи по този начин, че 48-то Народно събрание няма да е изгубено време за България ", сподели той.

По думите на Василев, този, който би трябвало да застане отпред на Народно събрание е човек, който не основава проблеми.

Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР