Слави Василeв сам повика КАТ да го глобят за неправилно паркиране
Депутатът от " Прогресивна България " Слави Василев самичък се е обадил на КАТ, с цел да му бъде наложена санкция за погрешно паркиране. Това заяви самият той в обществените мрежи, откакто по-рано в събота в онлайн пространството се популяризира фотография, на която се вижда по какъв начин е паркирал персоналния си автомобил на неразрешено място.
ФБ/
В отговор политологът - народен представител съобщи в социалката, че самичък е повикал КАТ и си е платил санкцията почтително:
" Днес паркирах погрешно и това се трансформира в социална тематика. Тъй като към този момент си бях тръгнал, когато видях първата обява, и с цел да няма подозрения, че употребявам каквито и да било облаги като депутат - бих споделил даже, че е таман противоположното - се свързах с " Пътна полиция " и се разбрах с дежурния служител на реда да се върна на мястото на нарушаването, с цел да може екип на КАТ да го установи публично. Получих фиш за санкция серия GT №20322370 на стойност €25.56. Истината е, че отговорността да бъдеш депутат от " Прогресивна България " и да носиш упованието за смяна значи, че нямаш право даже на най-дребните неточности ", написа той.
ФБ/ В отговор политологът - народен представител съобщи в социалката, че самичък е повикал КАТ и си е платил санкцията почтително:
" Днес паркирах погрешно и това се трансформира в социална тематика. Тъй като към този момент си бях тръгнал, когато видях първата обява, и с цел да няма подозрения, че употребявам каквито и да било облаги като депутат - бих споделил даже, че е таман противоположното - се свързах с " Пътна полиция " и се разбрах с дежурния служител на реда да се върна на мястото на нарушаването, с цел да може екип на КАТ да го установи публично. Получих фиш за санкция серия GT №20322370 на стойност €25.56. Истината е, че отговорността да бъдеш депутат от " Прогресивна България " и да носиш упованието за смяна значи, че нямаш право даже на най-дребните неточности ", написа той.
Източник: inews.bg
КОМЕНТАРИ




