От фейсбук: Депутатът от „Прогресивна България“ Слави Василев паркирал поршето си на забранено място
Депутатът от „ Прогресивна България “ Слави Василев е нарушил разпоредбите за придвижване и е паркирал поршето си на неразрешено място на ул. „ Сан Стефано “ в София.
Снимка от нарушаването бе оповестена във фейсбук групата „ Забелязано в София “.
Преди две години самият Слави Василев се похвали във фейсбук, че кара порше.
Източник: breaking.bg
КОМЕНТАРИ




