ДЕНВЪР (AP) — Звездата на Филаделфия Джоел Ембийд пропусна мача

...

Джоел Ембийд пропуска 4-ти пореден мач в Денвър, тъй като 76ers го направи късна драскотина с възпалено коляно

ДЕНВЪР (AP) — Звездата на Филаделфия Джоел Ембийд пропусна мача на 76ers в Денвър за четвърти следващ сезон в събота след медицинския обзор на тима чиновниците взеха решение, че той не би трябвало да играе.

Сиксърс одраскаха Ембийд минути преди върха, откакто той имаше дискомфорт в лявото си коляно по време на загрявките. Това лиши баскетболните почитатели от още един мач с Никола Йокич и защитаващия купата на НБА Нъгетс.

С Ембийд в съблекалнята на Сиксърс, публиката на Бол Арена избухна в викания „ Къде е Ембийд? “ когато Нъгетс започнаха играта си против Сиксърс с малко играчи с резултат 13-4.

Това е 11-ият мач на Ембийд, който той пропуща този сезон. Той може да пропусне единствено още шест, с цел да остане право на премиите на лигата, в това число MVP, която завоюва предходната година за първи път, до момента в който отхвърли на Йокич трета поредна такава чест.

Също седящи в Денвър бяха Тайрис Макси (изкълчен ляв глезен), Тобиас Харис (заболяване) и Мо Бамба (възпалено дясно коляно).