ДЕНВЪР (AP) — Никола Йокич вкара 29 точки, Джамал Мъри

...

Йокич и Мъри водят при завръщането на Денвър, когато Нъгетс победи Блейзърс със 112-103 за победа над съперниците през уикенда

ДЕНВЪР (AP) — Никола Йокич вкара 29 точки, Джамал Мъри добави 21 точки и 10 асистенции, а Денвър Нъгетс надминаха непълен, само че деятелен Портланд Трейл Блейзърс 112-103 неделя вечер, втората им победа над противниците си от дивизията за 48 часа.

Нъгетс не изостанаха с повече от една кофа при успеха си със 120-108 над Портланд в петък вечерта, също на Бол Арена, само че не поведе до последните секунди на третата четвърт, когато Йокич съумя да скапе тъждество 84-84.

Това изтри последните остатъци. от преднината на Портланд от 14 точки през първото полувреме.

Блейзърс, които означиха единствено една тройка през второто полувреме, откакто събориха 10 преди полувремето, получиха 27 точки от Деандре Айтън и 26 от Анфърни Симонс.

Четирима други Нъгетс означиха двуцифрен брой голове, в това число новобранецът Пейтън Уотсън, който вкара 10 от своите 12 точки в блиц срещата на Денвър в четвъртата четвърт, което усъвършенства домакинския им връх до 21-4.