ДЕНВЪР (AP) — Кевин Дюрант вкара 35 точки, включително осем

...

Дюрант избухва в OT, води Сънс до победа със 117-107 над Нъгетс, след като взривиха преднина от 22 точки

ДЕНВЪР (AP) — Кевин Дюрант вкара 35 точки, в това число осем в продълженията, а Финикс Сънс с малко играчи се върна откакто взривиха преднина от 22 точки през второто полувреме, с цел да победят Денвър Нъгетс със 117-107 във вторник вечерта.

След като вкараха единствено 12 точки през четвъртата четвърт, Сънс изригнаха за 15 в OT, водени от Дюрант и Брадли Бийл, който имаше пет от своите 16 в спомагателния интервал.

Грейсън Алън вкара осем тройки и вкара 28 точки, с цел да помогне на Слънцата да се смъкват от два мача.

Изоставайки 77-55 при започване на третия, Денвър се завърна гневно, с цел да трансформира това, което изглеждаше като проваляне, в трилър. Кентавиъс Колдуел-Поуп вкара тройка при оставащ 1:30, последвана от панер на Джамал Мъри за 102-99.

Дюрант изравни с първата си тройка за вечерта, а Никола Йокич пропусна удар в последната секунда, с цел да изпрати мача в продължения.

Мъри приключи с 28 точки, до момента в който Йокич добави 25 точки, 16 битки и пет асистенции, до момента в който Нъге...