Ден след като голяма статуя се появи в централен Лондон,

...
Ден след като голяма статуя се появи в централен Лондон,
Коментари Харесай

Уличният художник Банкси потвърждава, че мистериозната статуя в централен Лондон е негова работа, казва, че „имаше известна празнина“

Ден откакто огромна скулптура се появи в централен Лондон, уличният художник Банкси в четвъртък (местно време) удостовери, че това е негова работа, заяви BBC.

Статуята, която носи подписа на Банкси, демонстрира мъж в костюм, който върви напред от фундамент, до момента в който носи знаме, което покрива лицето си. Местоположението на скулптурата е Ватерло Плейс, Сейнт Джеймс, което е регион, предопределен да чества империализма и военното владичество през 1800 година Творбите на Банкси се намират покрай скулптури на Едуард VII, Флорънс Найтингейл и Мемориала на Кримската война.

Говорейки с BBC, представители на Банкси споделиха, че статуята е била конфигурирана в ранните часове на сряда, след което художникът разгласява видео в своя акаунт в Instagram в четвъртък.

Относно слагането на статуята на церемониалния остров във Ватерло Плейс, Банкси сподели: „ Имаше дребна празнота. “ От появяването му в сряда, тълпите непрекъснато нарастват по мярка.

Прочетете също | „ Познайте си помогнаха с м...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР