Ден преди Коледа, собственикът на ресторант “Умами” г-н Георги Тодоров,

...
Ден преди Коледа, собственикът на ресторант “Умами” г-н Георги Тодоров,
Коментари Харесай

Георги Тодоров организира емоционален обяд за ръководството, треньори и гимнастички от БФХГ

Ден преди Коледа, притежателят на ресторант “Умами” господин Георги Тодоров, предложения управлението на БФХГ отпред с Илиана Раева и Мария Петрова, треньорите на националния тим дами и състезателките отбор и самостоятелно на приказен обяд с невероятни кулинарни изкушения.

Той изрази своето голямо удивление от достиженията на всички през последните години. Каза, че за него е голяма чест да бъдат негови специфични посетители и съобщи желание това да стане коледна традиция.



Г-жа Раева му подари специфичен плакет на БФХГ, книгата на международните шампионки на България “Златната диря” и невероятния календар за 2020 година

Г-н Тодоров от няколко години поддържа БФХГ и националния тим, като ги кани на обеди и вечери и също по този начин всяка година подарява ваучери за томболата, на международната купа в София за елитния си ресторант.

Всички останаха доста удовлетворени от вкусното суши, само че най-много от атрактивните десерти!

Смях, въодушевление и доста закачки имаше по време на приятната изненада!

Фото Анна Недкова
Източник: bnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР