Делян Пеевски стана председател на парламентарната група на ДПС
Делян Пеевски към този момент е ръководител на парламентарната група на Движение за права и свободи, откакто другият съпредседател Мустафа Карадай е сдал поста.
Все още няма изясненост за претекстовете за оставкатаВъв вторник Карадайъ подаде оставка и като ръководител на Движение за права и свободи, а по-късно стана ясно, че почетният ръководител Ахмед Доган ще поеме ръководството на партията до провеждането на Национална конференция.
Той ще остане настоящ ръководител до конференция, която ще се организира следващата година„ Това е решение на ръководителя, мандатът му изтичаше на 12 декември, той е взел решение да го направи по-рано от това, не е нищо изключително. Доган ще поеме до конференция, някъде до февруари, само че ще го реши Централният ни съвет “, сподели във вторник вечерта Делян Пеевски.
Източник: btvnovinite.bg
КОМЕНТАРИ




