Делян Пеевски незабавно трябва да върне медала, който получи от

...
Делян Пеевски незабавно трябва да върне медала, който получи от
Коментари Харесай

ДПС-ДПС: Пеевски незабавно да върне медала на Върховната рада

Делян Пеевски неотложно би трябвало да върне медала, който получи от Върховната рада (парламентът, бел. ред.) на Украйна. Това, което прави Пеевски е чисто и просто търговия с националния интерес по отношение на нови наказания по Магнитски.
 
Това съобщи депутатът от Демокрация, права и свободи - Движение за права и свободи Валентин Тончев пред публицисти в Партийния дом след изявлението на Делян Пеевски, че всякаква помощ за Украйна би трябвало да бъде спряна, с цел да има мир. Позицията на водача на Движение за права и свободи - Ново начало пристигна единствено ден откакто американският президент Доналд Тръмп спря доставките.
 
Тончев изясни, че ДПС-ДПС предизвестяват от няколко месеца, че Делян Пеевски носи една евроатлантическа маска, която е изпразнена от наличие. От ДПС-ДПС виждат по какъв начин Пеевски прави троен дебелак в позиция си за Украйна и се завърта като фурнаджийска лопата.
 
Позицията на ДПС-ДПС за войната в Украйна би трябвало да бъде изкована в Европейския парламент, където министър председателят Росен Желязков взе участие. Мирът е безалтернативен и няма по какъв начин да бъде реализиран без Украйна на масата и без медиаторската роляна на Европейския съюз, счита Валентин Тончев.
Източник: zonanews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР