Делото за смъртта на 12-годишната Сияна продължава в Окръжен съд

...
Делото за смъртта на 12-годишната Сияна продължава в Окръжен съд
Коментари Харесай

Продължава делото за смъртта на Сияна

Делото за гибелта на 12-годишната Сияна продължава в Окръжен съд - Плевен. Оказа се, че новата автотехническа експертиза към момента не е подготвен, а вещото лице, което я изготвя - е поискало отсрочване на делото. Това провокира още веднъж гнева на бащата на Сияна - Николай Попов, който изиска смяна в законодателството за движимостите лица и предвижда, че делото ще се проточи най-малко 4-5 години, написа Нова.

Преди днешното съвещание още веднъж имаше митинг пред Съдебната палата в Плевен. „ Не е подготвена експертизата и това е поради движимостите лица. Делото ще бъде отсрочено, като вещото лице е поискало то да се насрочи за юни или юли. Дотогава не преставам с натиска, не преставам с битката за идеята си. Няма да стопираме въобще. Промяна ще има и ще я реализираме дружно. Няма да се откажем “, безапелационен е бащата на Сияна Николай Попов. 
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР