Делото за побоя над тъщата на кмета на Цалапица е

...
Делото за побоя над тъщата на кмета на Цалапица е
Коментари Харесай

Само в Lupa.bg: Имал ли е връзка кметът на Цалапица с 15-годишна?

Делото за побоя над тъщата на кмета на Цалапица е на път да разбули голям брой секрети. Сред тях е дали Ивайло Данаилов е имал връзка с 15-годишно момиче и дали неговите родители са пробвали да скрият това с принуждение. 

На 26 ноември 2023 година тъщата на Ивайло Данаилов е била пребита от неговия татко Данаил поради това, че се пробвала да му опише за забежките на сина му, описа пред Lupa.bg Ваня Костадинова. Тя е била потрошена и изхвърлена до кофа за отпадък. Съседи и чужд юноша са й се притекли на помощ и са извикали полиция и Бърза помощ. Въпреки показанията на хората, които са я избавили, Данаил Данаилов отхвърля да й е посягал.



„ След като ме преби, извика сина си Симеон и му сподели: " Трябва да изхвърлим тоя отпадък през гаражната врата, че през другата няма да мине ”, описа пред Lupa.bg Ваня Костадинова, която 2 години се възвръща от контузиите си. Според заключенията на правосъдните медици е била със междинна телесна щета. 



Сватята й Златка Данаилова, която е учителка в елитно учебно заведение в Пловдив, не се е пробвала да възпре мъжа си, даже го е насърчавала. Синът й, поради който е станал побоят, въобще не се е появил. По думите на Ваня Костадинова той е бил на среща с малолетната си държанка.

 „ Дъщеря ми го видя и ми се обади да ме пита какво да прави. Аз отидох у сватовете, с цел да им опиша. Тогава бях пребита ", изясни Костадинова. 

По непотвърдена информация кметът на Цалапица е имал връзка с 15-годишната Яница – момичето, което най-вероятно е предиздвикало Димитър Малинов да излезе от вкъщи си на 20 юли 2023 година, с цел да бъде погубен. След закононарушението Ивайло Данаилов е заречен на жителите на селото, че отговорните за гибелта на момчето ще бъдат изселени. До ден-днешен това не се е случило.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР