Деклан Райс призова своите съотборници от Арсенал да живеят с

...

Не искаме да изпитваме това отново – Деклан Райс призова Арсенал да се възстанови

Деклан Райс прикани своите съотборници от Арсенал да „ живеят с това възприятие “ на отчаяние от купата и да го употребяват като гориво, с цел да бъдат равностойни по-добре през идващия сезон.

Артилеристите пропуснаха първата купа във Висшата лига от 20 години, откакто водачът от последния ден Манчестър Сити съумя да довърши работата с победа с 3-1 над Уест Хем в неделя.

Арсенал в последна сметка надмина Евертън с помощта на гол в 89-ата минута на Кай Хаверц, който обезпечи победа с 2-1, откакто първият гол на Идриса Гуейе в първото полувреме на Емирейтс беше анулиран от Такехиро Томиясу, само че не беше задоволително.

Вие ни избутахте до дъно, Gooners.

Пътуване за запомняне. Това е единствено началото. pic.twitter.com/ePdzVtkJlh

— Арсенал (@Arsenal) 19 май 2024 година

Хората на Микел Артета бяха покрай съвършенство в лигата през 2024 година с 16 победи от своите 18 мача и все пак Сити съумя да ги изведе до купата с две...