Дефицитът на САЩ по търговията със стоки нараства рязко през май заради вноса
Дефицитът на Съединени американски щати по външната търговия със артикули се е нараснал внезапно през май, защото предприятията са засилили вноса, с цел да избегнат дефицит и по-високи цени, свързани с спора в Близкия изток, осведоми Ройтерс.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




