Deep State актуализира картата на военните действия в Украйна от

...
Deep State актуализира картата на военните действия в Украйна от
Коментари Харесай

Deep State: Руснаците напредват на четири направления

Deep State актуализира картата на военните дейности в Украйна от нощта на 10 април. По техни данни Русия е напреднала на четири посоки, предава " Фокус ".

Според мониторинговия план руснаците са напреднали наоколо до Дружба (направление Торецк), Розлев и Роздолно (направление Новопавливка) и Надеевка (направление Покровск).

Към вечерта на 9 април Генералният щаб на Въоръжените сили на Украйна дава следната информация за ходана военните дейности:

На Торецкото направление руснаците са атакували позициите на Въоръжените сили на Украйна 15 пъти. Те са съсредоточили главните си старания край Торецк, Дружба, Дачне, Леонидивка и Щербиновка.

На Новопавливското направление Русия нападна три пъти край Костантинопол и в посока Богатир. Две офанзиви към този момент са отблъснати.

От началото на деня на 9 април на Покровското направление бойните елементи са се пробвали да пробият защитата ни 26 пъти край Калиново, Шевченко, Зелено поле, Елизаветовка, Андреевка, Лисивка, Котлино, Котляривка и Богдановка. Три престрелки към момента не престават.

 

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР