Дечев вчера е внесал молба във Висшия съдебен съвет, да

...
Дечев вчера е внесал молба във Висшия съдебен съвет, да
Коментари Харесай

Емил Дечев: За мен беше изненада името на новия правосъден министър

Дечев през вчерашния ден е внесал молба във Висшия правосъден съвет, да бъде възобновен на работа в Софийски градски съд, където е работил преди да стане длъжностен министър.

Той още един път напомни, че всички сигнали за пазаруване на гласове по изборите са предадени на прокуратурата и съдът е този, който ще се произнесе има ли закононарушение.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР