Давид Валверде пристигна в Стара Загора през зимата Испанският десен

...
Давид Валверде пристигна в Стара Загора през зимата Испанският десен
Коментари Харесай

Испанец напуска Берое

Давид Валверде дойде в Стара Загора през зимата
Испанският десен халф-бек Давид Валверде напуща Берое, оповестиха от мениджърската организация на футболиста MIIB Agency.

26-годишният Валверде дойде в Стара Загора в средата на януари с контракт до юни и алтернатива за продължение за още един сезон.

Той записа 17 мача с 1 гол за " зелено-белите " през пролетния дял от шампионата в Първа лига, само че Берое изпадна във втория ешелон и юношата на Майорка си потегля като свободен сътрудник.

Той може да остане в България, защото интерес към него има от страна на пловдивските Локомотив и Ботев, както и от Арда Кърджали, само че Валверде е наблюдаван и от тимове от Полша.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР