Дъщерята на Стоянка Мутафова - Мария Грубешлиева, е живяла в

...
Дъщерята на Стоянка Мутафова - Мария Грубешлиева, е живяла в
Коментари Харесай

Врачка предрече бъдещето на Стоянка Мутофава

Дъщерята на Стоянка Мутафова - Мария Грубешлиева, е живяла в предишния си живот като монахиня в станалата печално известна с пожар преди дни католическа катедрала „ Света Богородица “.

Това разобличаване направила известната врачка Куроткова, рускиня, която предсказвала с акуратност като пророчицата Ванга на всички актьори от славното ни минало - Георги Калоянчев, Константин Коцев, Димитър Манчев, Стефан Данаилов и доста други. Жените на всички тях ходели при гадателката и тя с акуратност им предсказвала бъдещето.

„ Тази Куроткова всичко ми познаваше. Колежката Ружа Делчева не почваше роля, без да отиде при нея. И аз взех решение да отида. Позна ми всичко. Беше ми разказвала, че щерка ми е била монахиня и е служила в католическата черква, която изгоря преди дни – парижката „ Света Богородица “.

Тогава малко ми стана смешно, само че след това, като си говорихме с Муки, и тя ми сподели, че доста пъти е сънувала, че е живяла навръх това място и даже е работила там ", споделя Мутафова. Освен че говорила за щерка ѝ и с акуратност познала бъдещи събития, които ще се случат с нея, гадателката познала и пътя и кариерата на Мутафова.

„ Рускинята ми предвеща огромен съумях в работата след 85 години нататък. А аз доста ѝ се смях. Виках: „ Боже, тази е луда, какви ги приказва за нататък! А то какво стана “, спомня си театралната легенда. Освен че гледачката разкрила живота на щерка ѝ Мария Грубешлиева, тя я посъветвала да насочва детето си към писането или към публицистиката, че там ще му е шансът. „ А тя пък доста искаше да стане актриса. Добре че в този момент ѝ пристигна акълът. Все отново е внучка на писателката Мария Грубешлиева “, разяснява Стоянка.

Източник: Ретро
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР