Дърво е паднало върху две коли в центъра на София в

...
Дърво е паднало върху две коли в центъра на София в
Коментари Харесай

Дърво падна върху два автомобила в столицата

Дърво е паднало върху две коли в центъра на София в региона на 38 ОУ „ Васил Априлов “ и ул. „ Шейново “, оповестиха от Главна дирекция „ Пожарна сигурност и отбрана на популацията “.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР