Данни за нови разкрития се появиха вчера за беглеца от

...
Данни за нови разкрития се появиха вчера за беглеца от
Коментари Харесай

Пенсиониран следовател към Стоян Зайков: Никой не е успял да спечели битката с държавата

Данни за нови разкрития се появиха през вчерашния ден за беглеца от Костенец Стоян Зайков, обвинен за две убийства.

Полицията откри негови следи в две от селата в региона – село Костенец и село Свети Спас. Органите на реда го търсят към този момент 20 дни. Той е разрушил няколко къщи, в които е влизал да краде храна, да се къпе и да гледа телевизия.

Чавдар Герасимов е притежател на вила в с. Свети Спас и пенсиониран следовател. От разкази на съседите знае, че незнаен човек е влизал в една от вилите с ключа оставен на всекидневно място, а в друга – с щурм.

„ Моят зов към Зайков е да се замисли за сина си и неотложно да се съобщи. Съдът ще реши дали е отговорен и даже да влезе в пандиза, оттова ще може да контактува със сина си. В цивилизования свят никой не е съумял да завоюва борбата с държавата”, сподели пред камерата на БТВ Герасимов във връзка беглеца Зайков.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР