Даниил Медведев отпадна от турнира в Париж в около 23:00

...
Даниил Медведев отпадна от турнира в Париж в около 23:00
Коментари Харесай

Съпругата на Медведев не издържа на лудостта му и го изостави по време на мача

Даниил Медведев отпадна от шампионата в Париж в към 23:00 часа локално време, само че неговата брачна половинка Дария беше напусна към повече от половин час преди този момент. Любимата на някогашния номер едно не можа да изтърпи следващия изблик на полуда от страна на международния номер едно, който пропиля задатък от сет и пробив в 1/4-финалния си конфликт против Александър Зверев.

Медведев тотално превъртя, откакто загуби подаването си при започване на третия сет и насочи своя яд към щаба си, както нееднократно го е правил, само че наподобява този път е разрешил да каже нещо дотолкоз неприятно на своята половинка, че тя не устоя и се отхвърли от това да поддържа бащата на двете си деца в съответния дуел.

Припомняме ви, че видяхме нещо много сходно на финала в Хале преди 3 години, когато на Жил Сервара също му пусна от изблиците на тенисиста и го остави без треньор на корта.

 

❌ Medvedev’s wife, Daria, just left after some ranting from Daniil

Down a break to Zverev in the decider…
— Olly Tennis
Източник: tennis.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР