Дани Дайър изглеждаше нервна, докато гледаше от трибуните, докато подкрепяше

...

Дани Дайър изглежда нервна, докато подкрепя гаджето си Джарод Боуен в полуфиналния сблъсък на Англия от еврото срещу Холандия

Дани Дайър изглеждаше нервна, до момента в който гледаше от трибуните, до момента в който поддържаше гаджето си, Английският състезател Джарод Боуен, в Германия в сряда

Ралити звездата изглеждаше всеки сантиметър като гордата WAG, до момента в който празнуваше завръщането на Англия с 2-1 в евро успеха над Словакия в неделя вечерта.

Трите лъва изглеждаше, че се прибират вкъщи след слаби 90 минути в арена АуфШалке с потенциал от 60 000 души в Гелзенкирхен, преди гола на Джуд Белингам в последната минута.

След това Хари Кейн обезпечи мястото на тима на четвъртфиналите с нов гол единствено секунди след половинчасовото продължение.

И тимът и техните приятелки и съпруги изглеждаха възхитени на трибуните след мача,

Дани гордо поддържаше нейният сътрудник, облечен в бяла фланелка на Англия, до момента в който тя грееше на Джарод, който носеше синята качулка...