Дан Уутън наскоро обяви, че Метрополитън и шотландската полиция не

...
Дан Уутън наскоро обяви, че Метрополитън и шотландската полиция не
Коментари Харесай

Пълното изявление на Дан Уутън като бивш водещ на GB News е одобрено след шестмесечно разследване

Дан Уутън неотдавна разгласи, че Метрополитън и шотландската полиция не подхващат повече дейности против някогашния водещ на GB News след следствие на хипотетично незаконно държание.

40-годишният водещ беше упрекнат в потребление на подправени онлайн самоличности и предложение на пари на други за експлицитни материали за себе си в отчет, оповестен за първи път от Byline Times. Уутън беше споделил на феновете на шоуто си, че е позволил „ неточности в преценката “, само че изрично отхвърли всякаква престъпност.

След като обвиняванията бяха оповестени, Уутън беше отхвърлен от ролята си в MailOnline. Подадена е тъжба до столичната полиция и е извършено следствие, само че Уутън в никакъв случай не е задържан или упрекнат. На 21 февруари Уутън разкри, че против него няма да бъдат подхванати други дейности.

Пълното изказване на Уутън може да бъде прочетено по-долу:

Пълното изказване

Уутън сподели: „ Бях учтив да имам вяра в британската правна система; да имам вяра в свободата, справедливия...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР