Дали шоколадът да е черен, млечен или бял, питат се

...
Дали шоколадът да е черен, млечен или бял, питат се
Коментари Харесай

Ето кой шоколад е най-вреден

Дали шоколадът да е черен, млечен или бял, питат се мнозина. За черното и леко горчиво прелъщение е потвърдено, че е потребен за сърцето. Но той не подхожда на всички фенове на сладкото. Затова те би трябвало да избират сред млечния и белия.

Много хора избират белия вид пред всички останали типове, само че неговата консумация носи минимум изгоди за организма. Той не включва какаови зърна, а единствено какаово масло, ванилия, мляко и доста други незначителни за здравето добавки. Диетолозите настояват, че това също е шоколад, само че не напълно. Най-добрият вид е да го избягвате.

 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР