Дългогодишният представител на Тоби Кийт казва, че кънтри музикалната звезда „е била неразбрана“ през целия си живот след смъртта му на 62 години след битка с рак на стомаха
Дългогодишният представител на Тоби Кийт, Илейн Шок, наруши мълчанието си за гибелта на легендата на кънтри музиката по-рано тази седмица, с цел да размишлява върху неговата забележителна кариера и завещание (видяно през 2017 г.)
Schock продължи да възхищава по какъв начин музикантът ' беше много повече “, в сравнение с множеството знаеха и по какъв начин той сигурно беше „ един от най-смелите мъже “, които тя в миналото е срещала.
„ Не съм напълно сигурен по какъв начин да маневрирате в свят без Тоби. Мразя мисълта за това “, заключи тя.
Въпреки че някогашният му представител не уточняваше защо загатва, че е бил „ неразбираем “, тя най-вероятно имаше поради някои от най-поляризиращите му ходове в кариерата, в това число осъществяване на встъпването в служба на Доналд Тръмп през 2017 година
След като получи отрицателна реакция за решението си да играе на встъпването в служба, той сподели...
Прочетете целия текст »




