ДАЛАС (AP) — Защитникът на Далас Миро Хейсканен отбеляза два

...

Миро Хейсканен вкарва 2 пауърплей гола, Старс победиха Авс с 5-3 в мач 2, за да изравнят серията

ДАЛАС (AP) — Защитникът на Далас Миро Хейсканен означи два пауърплей гола, Руу Хинц имаше гол и три асистенции и звездите победиха Колорадо Аваланш с 5-3 в мач 2 в четвъртък вечерта, с цел да изравнят втория кръг на Западната конференция. на отделяне 3 на 1 за Старс, което ги изведе с 4-0 в края на втория интервал. Esa Lindell добави празна мрежа 20 секунди до края.

Джейк Йотингер имаше 28 спасявания против тим от Колорадо, който водеше НХЛ по отбелязване на голове през постоянния сезон и означи приблизително високите за НХЛ 5,33 гола в първите си шест мача този следсезон.

Джоел Кивиранта, Андрю Коляно и Брандън Дюхайме вкараха в третия интервал за Avalanche, които не съумяха да вкарат в игра на мощ в последните три минути, която за малко се трансформира в 6-на-4, откакто вратарят Александър Георгиев се плъзна към пейката.

Мач 3 е събота вечер в Денвър.

Хинц, чиято единствена предходна точка през този постсезон беше гол от празна врата в мач 4 от откриващата серия с...