ДАЛАС (AP) — Лука Дончич вкара 32 точки и Далас

...

Дончич вкара 32, Гафорд блести в дебюта на Далас, когато Мавс победи Тъндър 146-111

ДАЛАС (AP) — Лука Дончич вкара 32 точки и Далас Маверикс повториха най-дългата си победна серия за сезона от четири мача в един Разгром със 146-111 на Оклахома Сити Тъндър в събота.

Кайри Ървинг вкара 25 точки, а Даниел Гафърд имаше 19 точки и 9 битки в дебюта си за Далас дружно с Пи Джей Вашингтон, откакто и двамата бяха добити при покупко-продажби преди крайния период в четвъртък.

Гафорд, който не губи време да внася сила от пейката, както се чака да направи, когато новобранецът Дерек Лайвли II се завърне след строшен нос, пристигна от Вашингтон Уизардс.

Вашингтон, който вкара 14 точки, пристигна от Шарлът и двамата новодошли имаха забивки при асистенции на Дончич в границите на минути след влизането си в игра през първата четвърт.

Дончич, който прекара четвъртата четвърт, имаше девет асистенции и осем битки, когато Далас усъвършенства резултата си до 4-0 с Дончич и Ървинг в състава след завръщането на Ървинг след навехнат палец.