ДАЛАС (AP) — Дезмънд Бейн отбеляза 32 точки, за да

...

Бейн вкара 32, за да помогне на изпълнените с контузии Гризлис да победят Маверикс със 120-103

ДАЛАС (AP) — Дезмънд Бейн означи 32 точки, с цел да поведе осъществявания с травми Мемфис Гризлис до победа със 120-103 над Далас Маверикс на Вторник вечерта.

Бейн вкара 13 от последните 18 точки на Гризлис през третата четвърт, с цел да помогне за построяването на преднина от 20 точки, влизайки в последната четвърт в първия мач на тима, откогато научи за сезона на водещия голмайстор Джа Морант- завършваща травма в рамото.

Гризлис (14-23), които са с 2-0 след травмата на Морант, бяха без Маркъс Смарт през по-голямата част от второто полувреме. Смарт напусна мача при 7:38 минути след края на третата четвърт с навехнат пръст на дясната си ръка.

Преди травмата си Смарт вкара 23 точки при 9 от 16 стрелби. Той означи четири тройки, в това число една от лявото крило, с цел да даде на Мемфис преднина от 18 точки, преди да напусне мача. По-късно той се върна на пейката с пакет лед, покриващ дясната му ръка.

Маверикс (22-16) също имаха проблеми с травми. Голмайстор...