Дъждът отново започна да вали и ситуацията продължава да бъде

...
Дъждът отново започна да вали и ситуацията продължава да бъде
Коментари Харесай

Кметът на Габрово: Няма бедстващи хора, но опасността остава заради подновените дъждове

„ Дъждът още веднъж стартира да вали и обстановката продължава да бъде динамична “. Това съобщи в „ Офанзива с Любо Огнянов “ по NOVA NEWS кметът на Габрово Таня Христова. Tя разгласи в петък вечер бедствено състояние поради голямото количество превалявания, паднали в региона през последните 24 часа.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР