Дъждът често носи неприятности за столичани – наводнени улици, локви

...
Дъждът често носи неприятности за столичани – наводнени улици, локви
Коментари Харесай

Мокри седалки посрещат пътници в софийски трамвай ВИДЕО


Дъждът постоянно носи неприятности за столичани – наводнени улици, локви по тротоарите и невнимателни водачи, които могат да окъпят пешеходци.
Пътници в градския превоз обаче алармират за нов и непредвиден проблем.

Обилен теч е намокрил седалки в един от трамваите, обслужващи столичните трасета.
„ Трамвай 22. Не ми се вижда обикновено – по тази причина ли плащаме билети и карти за градски превоз? “, пита Ваня Кръстева, която споделя фрагменти от обстановката в групата „ Безумията в София “.

На видеото ясно се вижда, че една от седалките е изцяло неизползваема, а разсеян пасажер рискува да се намокри съществено. Ред зад нея друга седалка също е във очевидно неприятно положение.
Кръстева не прецизира от кое място е пристигнал течът, само че прецизира, че казусът е зародил по време на мощен дъжд.

Случаят още веднъж слага въпроса за поддръжката на градския превоз в столицата. Дребните на пръв взор нередности, като течове и развалени седалки, освен основават дискомфорт, само че и слагат под подозрение качеството на услугата, за която пасажерите всекидневно заплащат.

Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР