Дабъл-дабъл“ на Джеймс Хардън помогна на Хюстън Рокетс“ да победи

...

Хюстън“ продължава в НБА, Леброн избухна с 44 точки

„ Дабъл-дабъл “ на Джеймс Хардън оказа помощ на „ Хюстън Рокетс “ да победи „ Минесота Тимбъруулвс “ със 122:104 и да се класира за четвъртфиналите в Националната баскетболна асоциация.

" Ракетите " изоставаха с четири точки на огромната отмора, само че обърнаха развоя на срещата и завоюваха серията с 4-1.

Клинт Капела осъществя 26 точки и 15 битки, а огромната звезда на отбора Хардън се отличи с 24 точки, 12 асистенции и 5 битки.

„ Кливланд Кавалиърс “ се наложи над „ Индиана Пейсърс “ с 98:95 и поведе с 3-2 в серията в Източната конференция.

Леброн Джеймс стана най-резултатен в дуела с 44 точки и 10 битки, а също така обезпечи триумфа на отбора си с изстрел от зоната на трите точки съвсем със сирената, като секунди преди този момент направи значим „ чадър “.

„ Оклахома Сити Тъндър “ надделя „ Юта Джаз “ със 107:99 вкъщи. " Гръмотевиците " губеха с 25 точки в хода на третата четвърт, само че откриха метод да сътворят поврат. Ръсел Уестбрук вкара 45 точки и овладя 15 битки. " Джазмените " водят в тази серия с 3-2.

„ Торонто Раптърс “ поведе с 3-2 против „ Вашингтон Уизардс “ след победа със 108:98 вкъщи. Демар Дероузън означи 32 точки за спечелилите, които гостуват в столицата в шестия мач след два дни.
Източник: bnr.bg