Да се ​​каже, че съботата беше влакче в увеселителен парк

...

Приятелката на Джейк Браунинг се нуждаеше от нещо „по-силно“ от бира след дивата победа на Бенгалс

Да се ​​каже, че съботата беше влакче в увеселителен парк за аварийния куотърбек на Бенгалс Джейк Браунинг и неговата другарка Стефани Найлс, е малко да се каже.

Мигове откакто Bengals подпечатаха вълнуваща победа за завръщане над Vikings на стадион Paycor в Синсинати, 27-годишният куотърбек беше запитан за първичните му мисли след успеха с 27-24.

„ Чувствам, че нуждая се от бира, само че тъкмо след конвулсия, тъй че евентуално ще го пропусна. Да, това беше влакче в увеселителен парк “, сподели Браунинг, който означи 29 за 42 и хвърли 324 ярда, два тъчдауна и едно прихващане.

След това Найлс се пошегува за това, от което се нуждае след дива поредност от събития.

„ Ще взема нещо по-силно, апелирам “, написа Найлс в Instagram Story.

Браунинг, който стартира на мястото на контузения Джо Бъроу, провежда три тъчдауна в четвъртата четвърт, с цел да изравни резултата от 24 на фигура с по-малко от оставаща минута.

По-късно той хвърли пас от 44 ярда към необятния...