Да кажеш, че библейски потоп се е излял над центъра

...
Да кажеш, че библейски потоп се е излял над центъра
Коментари Харесай

Президент, премиер, депутати – ще се издавите бе!

Да кажеш, че древен потоп се е излял над центъра на столицата през днешния ден – не е. Но пък дъждът се оказа пребогат, че подлезът в така наречен Триъгълник на властта – Президентство, Народно заседание – Министерски съвет – протече. Обилно.

Дали някои задгранични турист(к)и са били принудени да замятат поли над коленете – не знаем.

Не че е първият прокапал при дъжд подлез в София. Но пък е показателно за положението на страната – в центъра на столицата ти, сред постройките на трите най-важни институции да изригне вода с дебит, задоволителен да зареди малко по величина обитаемо място.





СНИМКИ: Светломир Стоянов

 

 

 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР