Да, България“ представи план за отпор на завладяната държава“Да, България“

...
Да, България“ представи план за отпор на завладяната държава“Да, България“
Коментари Харесай

„Да, България“ представи „план за отпор на завладяната държава“

„ Да, България “ показа „ проект за отпор на превзетата страна “

„ Да, България “ показа в Народното събрание „ проект за отпор и опълчване на превзетата страна “.

Планът включва следните точки: непрекъсната протестна подготвеност и взаимоотношение с жителите, необятно политическо посланичество и присъединяване на жителите в този развой, основаване на програмен ръб (от жители, политици и специалисти, които ще вземат участие във взимане на значими решения), мощна проевропейска кандидатура за президент (общ за демократичната общественост, повдигнат от предприемчив комитет), депутинизация на страната, рационализация на България (особено на енергетиката и защитата, въвеждане на електронно ръководство, въвеждане на неестествен интелект), надграждане на модела на работа в обединението с „ Продължаваме промяната “, изваждане на на Пеевски и задкулисието от властта (премахване на инструментите за нелегитимно влияние), господство на закона (и промяна на правосъдната система).

По първата точка – още тази вечер Демократична България ще се включат в митинга пред правосъдната палата на „ Правосъдие за всеки “, който е против превзетата страна. Това ще е и тематиката на вота на съмнение на ПП-ДБ.

Съпредседателят на ДаБг Божидар Божанов обясни, че обединението с „ Промяната “ остава, само че моделът на работа ще се промени, с цел да не се чака разединение при всяко малко недоразумение. „ Споделяме обща цел, полезности и правила. И това ще продължи да бъде по този начин. Ще надградим това с конфедеративен модел на работа, тъй че в многообразието ни и в това, че няма да сме съгласни по някои тематики, ще реализираме оптимален резултат, в това число измежду гласоподавателите. Изграждаме все по-активно локални структури, тъй като задачата на това изпитание са локалните избори. Виждаме по какъв начин господин Пеевски завладява страната и през локалната власт и там би трябвало също да бъде даден отпор, по тази причина през идващите две години нашите структури ще работят на терен с изключително изпитание, с цел да покажем опция и на локално равнище “, сподели Божанов.

„ С този проект считаме идващите месеци и години да качим България на други релси, да покажем, че тази страна може да се ръководи по друг метод и че ние можем да сме опция на ръководещото болшинство, на хората, които ни докараха до там, че евроатлантическата България да е показана на среща с Путин и други азиатски ръководители в Китай “, изясни другият съпредседател Ивайло Мирчев.

Движението желае оставката на вицепремиера Атанас Зафиров заради визитата му в Китай тази седмица. Днес той участва на боен церемониал там с водача Си Дзинпин, съветския президент Владимир Путин и севернокорейския лидер Ким Чен Ун. Той е там със земеделския министър Иванов, зам.-министри и други членове на Българска социалистическа партия. Били там обаче по партийна линия, не като представители на страната. Вчера министър председателят Росен Желязков заяви, че Зафиров и Иванов са в отпуска, не в командировка, а той самият схванал за визитата от медиите.

„ Естествено, че желаеме оставката на Атанас Зафиров. Това е най-нормалното нещо, което може да създадем. Когато България би трябвало да гледа геополитически на запад, български вицепремиер от държавно управление, което заявява, че евроатлантическо, кани Урсула фон дер Лайен, Бойко Борисов по три кръста удря в НАТО да изяснява какъв брой на запад гледа България… и най-после внезапно се оказва, че вицепремиерът гледа на из

Очаквайте детайлности!
Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР